Профессора Ірена (Professora Irena)Профессора Ирена

«Мої учні – це моя сім’я. Капоейра допомогла багатьом з них знайти в собі такі здібності, про які вони раніше і не уявляли, залишатися здоровими і відчувати себе щасливими кожен день. Я завжди знайду індивідуальний підхід і кращу методику для швидкого розвитку здібностей учнів. В капоейре немає обмежень за віком, вагою або за фізичними особливостями людини. Головне – бажання займатися. Завжди рада бачити нових людей на наших тренуваннях. Телефонуйте і пишіть мені в будь-який час, завжди рада допомогти! “

Бойко Ірена засновник центру “Arte do Brasil”, – головний тренер і засновник групи “Капоейра Україна”. Почала займатися капоейрою в 2000 році. Крім капоейри займалася плаванням, бодібільдінгом, боксом і фітнесом. Має педагогічну освіту.

За свою тренерську кар’єру в капоейре, Ірена відвідала більше 40 семінарів з бразильськими майстрами в різних країнах світу. Кілька місяців тренувалася на батьківщині капоейри, під керівництвом всесвітньо відомого майстра капоейри – Местре Бахау (Mestre Barrao група “Аше Капоейра”). Ірена проводить тренування з капоейри кожен день, її група росте і за 19 років роботи Ірена виховала велику кількість учнів та виростила тренерів, які зараз викладають капоейру в інших містах, і навіть в інших школах капоейри.

Перейнявшись любов’ю до Бразилії, вона заснувала першу школу бразильських танців і почала викладати бразильську музику. Зібравши великий набір бразильських музичних інструментів і навчивши своїх учнів, вона щорічно організовує фестиваль “Бразильської культури і капоейри” в Україні.