Історія групиПрофессора Ирена

Група «Капоейра Україна» була організована влітку 2002 року Бойко Іреною (Профессора Ірена). Відвідавши міжнародний зліт капоейрістів в Німеччині “Summer meeting”, і взявши участь більш ніж в десяти майстер-класах під керівництвом відомих бразильських майстрів, Ірена організувала ряд семінарів з капоейри в Україні з викладачами інших країн.

У 2004 році група «Капоейра Україна» увійшла до складу групи «Аше капоейра» під керівництвом всесвітньовідомого бразильського Местре Бахау (Mestre Barrao).

З 2005 року група «Капоейра Україна» почала проводити щорічний “Фестиваль Капоейри і Бразильської культури” в Україні. Для капоейрістів фестиваль це можливість показати себе і своє мистецтво, для глядача це яскраве та незабутнє шоу. Мета проведення такого заходу не тільки підвищення загального рівня капоейрістів, а й популяризація капоейри і бразильської культури в нашій країні.

З березня 2020 року група «Капоейра Україна» увійшла до складу міжнародної школи “Arte do Brasil” (Арте ду Бразил), яку заснували два викладача Професор Калдейра (Бразилія-Естонія) і Професора Ірена.
Керівник філії в Україні Професора Ірена.

Фото і відео з різних заходів можна подивитися галереї на сайті.

Два рази на рік наша школа проводить семінари з бразильськими майстрами та атестацію капоейрістів. Щорічно група організує спортивний табір капоейри для дорослих і дітей.

У 2016 році для розвитку бразильської культури і капоейри наша група відкрила центр “ Arte do Brasil “, де проходять заняття в усіх напрямках бразильської культури. Заняття проводяться для дорослих і дітей від 5 років.

Наші філії є в Києві, Хмельницькому, Кривому Розі, Харкові.

На заняттях в нашій школі в учнів є можливість вивчати капоейру, акробатику, бразильські танці та бразильську музику.