Наша групаПрофессора Ирена

Наша школа в Україні працює з 2002 року.
За час існування нашої школи ми навчили понад 4000 учнів та продовжуємо передавати наші знання далі. Ми хочемо, щоб якомога більше людей дізналися про це бразильське бойове мистецтво.

І все ж багато людей не знають, що це за мистецтво. Одні, почувши слово «капоейра», згадують фільм «Тільки найсильніші». Інші доводять, що це не бойове мистецтво, а танок. А деякі навіть не знають, що вона взагалі існує.

Капоейра – це не боротьба і не танець. Капоейра – це мистецтво. Кожен, хто зважився на заняття капоейрою, навчиться керувати своїм тілом, відчувати ритм, імпровізувати, а головне отримувати позитивні емоції від життя.
Ми відкрили центр, де ви можете познайомитися з унікальною бразильською культурою. У нас ви зможете дізнатися, що таке капоейра, навчитися контролювати своє тіло на акробатиці, розвинути музичні таланти на заняттях з перкусії, поліпшити почуття ритму на уроках бразильських танців, а також здійснити подорож до Бразилії, оволодівши в нашій школі португальською мовою і зав’язавши знайомство з капоейрістамі усього світу. І це ще не все!

Ви зможете брати участь в семінарах з досвідченими майстрами з усього світу, відвідайте щорічний Фестиваль Капоейри і бразильської культури «Arte do Brasil», а також з користю відпочинете в нашому літньому спортивному таборі.

Набір в групи йде цілий рік, ви можете до нас приєднатися в будь-який день.
Перше заняття завжди безкоштовно!

Про історію нашої групи можна почитати в розділі – «Історія групи»