III-й фестиваль капоейри і бразильських танців



Профессора Ирена

До 2008 року кількість людей в Україні, які зацікавилися капоейрою, зросла в 3-4 рази, в порівнянні з минулими роками. Ще більше відділень “Групи Аше Капоейра” відкрилося в Києві і інших містах України.

Семінар традиційно пройшов в кінці квітня і привернув до себе велику увагу як капоейрістів, так і представників мас-медіа.

Тренування проходили на території НСК «Олімпійський» у великій залі, де змогли розміститися учні шкіл Києва, Кривого Рогу, Харкова, Хмельницького, представники шкіл Білорусі, Польщі, Росії.

Заняття протяжністю 5 годин, з невеликою перервою, проходили протягом чотирьох днів і закінчилися традиційним заходом «Фестивалем капоейри і бразильських танців».

На фестиваль були запрошені: посол Бразилії в Україні, арт директора відомих клубів Києва та звичайно всі бажаючі подивитися на виставу і атестацію капоейрістів.

Нас відвідали представники мас-медіа: чоловічий журнал Men`s Health, What’s on, інтернет видання Утро.уа, Афіша, Таймаут. Вони анонсували подію у Центральному Будинку Художника 27 квітня.

Спонсори фестивалю компанії: MGI Консалтинг і ТОВ ЕГО допомогли в організації фестивалю, отримали від організаторів диплом і подарункові футболки фестивалю.

В новинах пройшли сюжети про фестивалі , інтерв’ю з учасниками та організаторами фестивалю на телебаченні (Інтер, 5 канал, Сіті, К1).

Дякуємо всім учасникам і глядачам фестивалю, сподіваємося побачити вас у наступному році!

Відео з фестивалю дивиться тут