II-ой фестиваль капоэйры и бразильских танцевПрофессора Ирена

У квітні 2007 року відбувся другий семінар і “Фестиваль капоейри і бразильської культури” в Києві. Ця подія – свято не тільки для капоейрістов, але і для всіх кому цікаво різноманіття культури латино-американських країн.

Заняття з капоейри проходили чотири дні, протягом яких викладачі з Бразилії, Канади та інших країн, вели тренування для учнів школи, які зібралися з усієї України та ближнього зарубіжжя. На тренуваннях учні відпрацьовували нові рухи, працювали над стилем гри і брали участь у родах.

Щільний графік тренувань, по 6 годин занять в день, дав можливість учням підняти свій рівень майстерності.

Местре Бахау був запрошений українським інформаційним порталом “Обозреватель” на онлайн конференцію, де протягом декількох годин він відповідав на питання задані відвідувачами порталу.

Заключний день фестивалю – виступ у великому залі Кінотеатру «Зоряний».

Цей фестиваль для капоейрістов можливість показати себе і своє мистецтво, для глядача – яскраве оригінальне шоу.

Мета проведення такого заходу це популяризація Бразильської культури в Україні.

На сцені глядачів чекала 2-х годинна програма: танці, перкусія, сольні виступи капоейрістів; Макулеле, Афро, Коку ді Рода. Про танці докладніше можна дізнатися на нашому сайті в розділібразильські танці .

У залі перебували представники популярних ЗМІ, теле та радіо компаній, які готували інформацію і сюжети про захід, фотографи глянцевих журналів і періодичної преси.

Ми вдячні спонсорам фестивалю, які допомогли в організації цього свята, в них була можливість надати інформацію про свої послуги і розмістити рекламну продукцію в залі (банери, флаєра, буклети).

Дякуємо учасникам та організаторам фестивалю за свято Бразильської культури в Києві!