Самба (Samba)Самба (Samba)Самба (Samba)

Самба народилася під впливом африканських ритмів, адаптованих до реальності бразильських рабів і з плином часу зазнала численні перетворення як в хореографії, так і в музиці.

Влаштувавшись в околицях Ріо-де-Жанейро, аж до 1914 року танець самба мала бразильське назва “мaxixe”.

У двадцятих роках з’явилися перші карнавали, які стали традиційними для околиць великих міст. Згодом, відкрилися перші школи самби і “блокос” в кількості до п’ятдесяти чоловік, які ходили парадами по вулицях. Свята перетворилися в змагання, на яких кращі з найкращих приводили натовп у захват ритмічними танцювальними рухами і яскравими костюмами. Кожна школа внесла свій вклад в стиль самби, що спричинило появу нових напрямків цього танцю: самба ді рода, карнавальна самба, самба баяна, самба пагожі, самба реггі та ін. Ламбада і макарена взяли свій початок на базових рухах самби.

На сьогоднішній день традиційний бразильський карнавал це родзинка країни, захоплюючі видовище, як для туристів, так і для місцевого населення. У нашому центрі викладаються всі напрямки цього танцю. Викладачі неодноразово відвідували Бразилію, брали майстер-класи в кращих школах самби. Щорічно наша школа організує єдиний в Україні “Фестиваль капоейри і бразильських танців” демонструє все різноманіття  бразильських танцювальних напрямків.