Для кого?Профессора Ирена

Капоейра (capoeira) – одне з найкрасивіших бойових мистецтв. Родом з вічно зеленої країни Бразилії, вона прекрасно адаптувалася в багатьох країнах світу. Капоейра – це сплетіння бойового мистецтва, музики, танцю, енергії і традицій.

Ударна техніка капоейри нагадує техніку інших бойових мистецтв – удари руками, ногами, головою і кидкові елементи, за винятком того, що в капоейрі удари не блокуються. Замість блоків капоейристи використовують переміщення і уходи. Головною відмінністю капоейри вважають сплетіння у грі акробатики і різних трюків. У капоейрі багато позицій, стійок і переміщень, виконуються вниз головою. Чотири точки опори на землі не є поразкою для капоейриста, навпаки, вони надають перевагу над супротивником, додаючи стійкості і можливості використовувати все своє тіло.

Всі елементи мають португальську назву. Дослівний переклад на українську мову дає можливість зрозуміти у загальних рисах настрій удару, але не дає можливості технічно відобразити його виконання. У різних школах назви ударів можуть відрізнятися. Для Анголи, Режіонал і Контемпоранеї одні й ті ж самі назви ударів і уходів можуть означати зовсім різні елементи у грі. Основна гра капоейри проходить в рухах по колу, тому в капоейрі більше кругових ударів , ніж прямих .

У нашій школі щосуботи проходить відкрита рода капоейри. Приходьте і подивіться на капоейру своїми очима.

Повний розклад занять у всіх групах України можна подивитися в розділі «Розклад»

та зателефонувати за телефоном +380 (93) 971 00 48